KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12756018

nr 1275 6018

Haine, signerad, studie. Olja på pannå, 82x46 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

600 kr

måndag 16 september 2019
kl 20:22:06